Wynajęliśmy mieszkania dla imigrantów z Ukrainy

Trwa wojna w Ukrainie, inwazja Rosji na naszych sąsiadów. Wojna to czas cierpienia, bólu i strachu, wielu ludzi traci życie, a wielu próbuje ocalić swoje i swoich bliskich. Trudno wyobrażalna do niedawna sytuacja stała się rzeczywistością – wojna w Europie. Porażka ludzkości, porażka cywilizacji.

Cały świat łączy się z ofiarami napaści na wolny i niepodległy kraj jakim jest Ukraina. Każdy komu życie ludzkie nie jest obojętne stara się łączyć z ukraińskim społeczeństwem, próbując nieść jakąkolwiek pomoc i wsparcie.

Spółka Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne postanowiła zaangażować się w pomoc Ukrainie i ludziom, których napadła zbrojnie Rosja. Ukraińscy imigranci potrzebują naszego wsparcia oraz pomocy w znalezieniu tymczasowego miejsca pobytu w naszym kraju.

Nasza firma wynajęła dwa mieszkania w Tarnowie. Mieszkania są umeblowane, wyposażone, przygotowane i gotowe do zamieszkania. Po zarejestrowaniu ich w punktach recepcyjnych przy Urzędzie Miasta Tarnowa oraz przy Tarnowskim Ośrodku Informacji Turystycznej odstępujemy je nieodpłatnie dla najbardziej potrzebujących imigrantów. Już w tym tygodniu oba mieszkania będą zamieszkane przez rodziny ukraińskie, którym będziemy udzielać ciągłego wsparcia finansowego oraz każdej innej niezbędnej pomocy. Mieszkania będą użyczone naszym gościom nieodpłatnie, a wszelkie koszty zużytych mediów pokryje również Spółka.

Ponadto angażujemy naszych pracowników, znajomych oraz ludzi dobrej woli do pomocy osobom z Ukrainy, które będą mieszkać w Polsce, a które traktujemy jak naszych gości.  Zbiórka na podstawowe produkty żywnościowe oraz produkty pierwszej potrzeby już ruszyła.

Zachęcamy Was wszystkich: naszych partnerów, klientów, firmy współpracujące oraz dostawców o zaangażowanie w pomoc imigrantom poprzez najróżniejsze fundacje, ośrodki pomocowe lub organizacje charytatywne. Zachęcamy również do powielania  modelu pomocy, na który zdecydowała się nasza firma – Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne.

Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani faktem, że możemy pomagać ludziom, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie i trudnej, a nawet beznadziejnej sytuacji. Teraz jest czas sprawdzianu naszej polskiej gościnności, empatii i miłości bliźniego – pomagajmy, wspierajmy, bądźmy razem z Ukrainą.

STOP działaniom zbrojnym w Ukrainie!

NIE CHCEMY WOJNY!

Wynajęliśmy mieszkania dla imigrantów z Ukrainy
Przewiń na górę
Skip to content